Tarva karjäär

Meile väljastatud Tootmisohje sertifikaat "Tarva Karjäär"
Hinnakiri alates 01.01.2019.a.
NB! Müüme materjale ilma transpordita!

TARVA KARJÄÄR (PÄRNUMAA, KOONGA VALD) IV KLASSI KILLUSTIK (Kivikandur OÜ) 

Nimetus / fraktsioonHindKm 20%Hind
Paekillustik fr. 32-6410,502,1012,80
Paekillustik fr. 16-3210,502,1012,80
Paekillustik fr. 8-1610,502,1012,80
Paekillustik fr. 4-169,501,9011,40
Paekillustik fr. 4-810,502,1012,60
Paesõelmed fr. 0-42,400,482,88
Purustatud moreen fr. 0-326,901,388,28
Purustatud moreen fr. 0-166,901,388,28

Hindade kohta lisainformatsiooni edastab Raimo Toomsalu tel 51 48 125 (e-mail: raimo@kivikandur.ee) ja tel 52 38 713