Ainja Karjäär

Meile väljastatud Tootmisohje sertifikaat "Ainja Karjäär"

Hinnakiri alates 01.01.2017.a.

AINJA KARJÄÄR (VILJANDIMAA ) III KLASSI KILLUSTIK (Kivikandur OÜ)

Nimetus / fraktsioonHind/ tKM 20%Kokku
Looduslik kruus5,291,066,35
Looduslik liiv2,940,593,53
Purustatud kruus fr. 0-327,061,418,47
Sõelutud kruus fr. 0-204,610,925,53
Kruuskillustik fr 16-3210,312,0612,37
Kruuskillustik fr 8-1611,172,2313,41
Kruuskillustik fr 4-811,172,2313,41
Kruusasõelmed fr 0-45,791,166,94

Hindade kohta lisainformatsiooni edastab Raimo Toomsalu tel 51 48 125 (e-mail: raimo@kiirkandur.ee)