Hinnakiri alates 01.01.2019.a.
NB! Müüme materjale ilma transpordita!

Mõisametsa kruusakarjäär, Kõrvenurga küla, Kose vald, Harju maakond (Ronk OÜ)

Nimetus / fraktsioon                                             
HindKm 20%Hnd kokku
Looduslik kruus3,500,704,20
Sõelutud kruus fr. 0-204,500,905,40
Sõelutud kruus fr. 0-635,001,006,00
Täiteliiv 3,200,643,84
Purustatud kruus fr. 0-326,701,348,04
Purustatud kruus fr. 0-166,701,348,04
Kruuskillustik fr. 32-63 9,501,9011,40
Kruuskillustik fr. 16-329,501,9011,40
Kruuskillustik fr. 4-169,501,9011,40
Kruuskillustik fr. 8-1611,002,2013,20
Kruuskillustik fr. 4-811,002,2013,20
Kruusa sõelmed fr. 0-44,000,804,80

Hindade kohta lisainformatsiooni edastab Raimo Toomsalu tel 51 48 125 (e-mail: raimo@kivikandur.ee) ja Aivar Kuusmik tel 568 04 914 (e-mail: aivar@kivikandur.ee)