Seli karjäär

Meile väljastatud Tootmisohje sertifikaat "Seli Karjäär"

Hinnakiri alates 01.01.2017.a.
SELI KARJÄÄRIS (JÜRI, RAE VALD) III KLASSI KILLUSTIK 

Nimetus / fraktsioonHind/ tKM 20%Kokku
Purustatud kruus fr. 0-706,391,277,66
Purustatud kruus (katend) fr. 0-326,391,277,66
Purustatud kruus (katend) fr. 0-166,391,277,66
Kruusa sõelmed fr. 0-45,041,006,04
Kruusa sõelmed fr. 0-85,361,076,43
Sõelutud kruus fr. 0-204,390,875,26
Kruuskillustik fr. 16-328,381,6710,02
Kruuskillustik fr. 4-1610,502,1012,60
Kruuskillustik fr. 8-1610,502,1012,60
Sõelutud muld5,791,156,94
Pestud kruusakivi fr 16-329,001,8010,80
Gabioon (maakivi) fr.60-15023,004,6027,60
Gabioon (maakivi) fr.80-20024,004,8028,80

Karjääri hindade kohta lisainformatsiooni edastab Kalev Tisler tel 52 31 170
Seli karjääri laua telefon 60 98 411