Maleva II karjäär

Meile väljastatud Tootmisohje sertifikaat "Maleva II Karjäär"

Hinnakiri alates 01.01.2017.a.
MALEVA KARJÄÄR, Jänedal, Lääne-Virumaal (Kivikandur OÜ )

Nimetus / fraktsioonHind/ tKM 20%Kokku
Looduslik kruus 5,291,06 6,35 
Kruuskillustik fr. 32-649,411,8811,29
Purustatud kruus fr. 0-327,061,418,47
Sõelutud kruus fr. 0-204,610,925,53
Kruuskillustik fr. 16-329,411,8811,29
Kruuskillustik fr. 8-1611,172,2313,41
Kruuskillustik fr. 4-811,172,2313,41
Kruusa sõelmed fr 0-45,791,166,94

Karjääri hindade kohta lisainformatsiooni edastavad Kalev Tisler tel 52 31 170, Priit Friedemann tel 50 13 665, Aigar Lainet 56 55 200